جمعه ٠١ آذر ١٣٩٨

 
حجت‌الاسلام زارع در جمع دانشجویان دانشگاه صنعتی جندی شاپور:
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی جندی شاپور گفت: انقلاب اسلامی با خون هزاران شهید آبیاری شده است؛ لذا اصل حفظ انقلاب اسلامی از همه چیز مهم‌تر است و آسیب رسیدن به آن، خط قرمز همه ماست.
حجت‌الاسلام صادقی‌نسب در بازدید از کتابخانه‌ دانشگاه علوم پزشکی گناباد:
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: یکی از زیبایی‌ها و ویژگی‌های اسلام آن است که بزرگ‌ترین معجزه پیامبر رحمت(ص) کتاب است.
حجت‌الاسلام امامی در خصوص اتفاقات اخیر و افزایش قیمت بنزین:
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی ارومیه گفت: حرف خوب را باید خوب گفت و خوب عمل کرد نه اینکه در شب میلاد حضرت رسول اکرم(ص) و امام صادق(ع) موضوع دارای چنین اهمیتی را به یکباره اعلام کنند و مردم را در نوعی شوک قرار دهند، در حالی که هفته‌های قبل ذکر شده بود که قرار نیست هیچگونه افزایشی صورت بگیرد.
حجت‌الاسلام صادقی‌نسب در نشست فعالان قرآنی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی گناباد:
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: تهاجم فرهنگی، فضاهای مجازی و... زمینه انحراف جوانانمان را بوجود آورده و لذا بایستی برای در امان ماندن از این فتنه‌ها به قرآن کریم پناه برد.
حجت‌الاسلام طباطبائی در دیدار با دانشجویان مدال‌آور المپیادهای علمی:
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی مشهد ضمن تکریم جایگاه علم و عالم گفت: در سخن بزرگان دین آمده است که ارزش کار دانشمندی که علم خود را در خدمت به بشریت به کار می‌گیرد بالاتر از خون شهید است.
صادقیان در دانشگاه علوم پزشکی مشهد:
کارشناس و مشاور خانواده در اولین همایش باشگاه نبض خوشبختی ضمن تشریح پیش زمینه‌های یک انتخاب درست در بحث همسرگزینی، رسیدن به انتخاب صحیح را پایه و اساس شکل‌گیری یک خانواده شاد و مستحکم دانست.
حجت‌الاسلام موسوی در جشن میلاد پیامبر اكرم(ص):
معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ارومی گفت: حضرت آیت‌الله سیستانی، اهل سنت را نه برادران ما بلکه انفسنا به معنای جان‌های ما یاد می‌کند؛ ایمان به خدا، قرآن و پیامبر اکرم(ص) نقطه اشتراک ما است.
حجت‌الاسلام حمزه در جلسه وفاق تشکل‌ها با موضوع بیانه گام دوم:
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهید باهنر کرمان گفت: مقام معظم رهبری می‌خواهند بیانیه گام دوم گفتمان سازی شود، یعنی نیروهای جوان و نخبه آن را به عنوان یک گفتمان در جامعه ترویج دهند.
حجت‌الاسلام دکتر تجلایی در نشست مشورتی شورای راهبری دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان اردبیل:
حجت الاسلام دکتر تجلایی در نشست مشورتی شورای راهبری دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان اردبیل با حضور اساتید منتخب دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل گفت: برنامه ریزی تمیز و دقیق فرهنگی که از مفهوم آتش به اختیار استحصال می شود.
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه مراغه:
حجت‌الاسلام شمسی گفت: عبادات ما دارای حقائقی است که انسان عابد باید به آنهاراه پیدا کند. عبادت‌هایی که ما انجام می دهیم مثل نماز و روزه، صرفا جنبه ظاهری و فیزیکی آنها مد نظر نیست بلکه همه این عبادات راه و هدایت هستند.
حجت‌الاسلام عبدالله حسنی در نشست صمیمی دبیران تشکل‌ها و کانون‌های دانشجویی دانشگاه‌های استان اردبیل:
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل گفت: امروزه در مقابل هجمه ها و توطئه های دشمنان اسلام نیازمند وحدت و همدلی بیشتری هستیم.
حجت‌الاسلام جعفری در دیدار با مسئولان دفاتر نهاد رهبری دانشگاه‌های خراسان جنوبی و رؤسای حوزه‌های علمیه بیرجند:
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های خراسان جنوبی: تمدن‌سازی اسلامی شاه‌بیت بیانیه گام دوم انقلاب است.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

آرشيو