اخبار
مهمترین عناوین
  • ثبت نام عتبات دانشگاهیان

  • چشم بینای مردم متفکران دانشگاهی هستند

  • صبر ؛ راه و رمز رسیدن به موفقیت

  • حضور اساتید در نماز جماعت دانشگاه بهترین الگوی حضور دانشجویان است
    رییس نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد قزوین : حضور اساتید در نماز جماعت دانشگاه بهترین الگوی حضور دانشجویان است .

  • اطلاعیه سفر عتبات دانشگاهیان

اخبار نهاد رهبری واحد قزوین
مراسم عزاداری اربعین سید و سالار شهیدان با حضور اساتید و کارکنان و دانشجویان دانشگاه در مزار شهدای گمنام برگزار گردید .
رییس نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد قزوین : حضور اساتید در نماز جماعت دانشگاه بهترین الگوی حضور دانشجویان است .
بعد از روشن شدن زوایای خطرناک مربوط به عضویت ایران در کار گروه اقدام مالی، رسانه های همسو با دولت، تحرکات ویژه‌ای را در جهت شکل دادن به افکار عمومی در جهت حمایت از این اقدام آغاز کرده اند.
حملات لفظی میان مقامات دو کشور افزایش یافته و جنگ نیابتی تنها بخشی از درگیری های عربستان علیه ایران در مقطع کنونی است.
در بخشی از کتاب «عبدصالح خدا» ماجرای دستگیری رهبر انقلاب به خاطر منبر رفتن برای یادآوری واقعه پانزده خرداد ماه به امر امام خمینی(ره) را روایت شده است.
دلیل درخشش هنرهای ایرانی در میان فرهنگ ملل را می توان در اصالت و سخت کوشی هنرمندان دانست و اینکه در حفظ هویت آن، از هیچ کوششی دریغ نشده است. اما در دنیای کنونی آسیب های فرهنگی و اقتصادی و ... هنر اصیل خوشنویسی مورد هجمه قرار گرفته و توجه به حملات فرهنگی می بایست برای همگان هشداری جدی تلقی گردد
آیت الله حاج شیخ حسین راستی کاشانی، از علما و مدرسین نامدار حوزه نجف و از معاشران قدیمی شهید آیت الله سید اسدالله مدنی به شمار می‌رود.
بی بی سی فارسی در اقدامی تامل برانگیز و در آستانه رحلت امام خمینی(ره) سعی کرد با تاکید بر اسنادی، روح استکبارستیزی و آمریکاستیزی امام را زیر سوال ببرد، امری که با رمزگشایی از آن، اوج خباثت این بنگاه سخن پراکنی انگلیسی مشخص می شود.
حروف مقطعه حروفی اند که در اول بعضی از سوره ها می آیند و معنای مستقلی ندارند. در تفسیر این حروف آرای مختلفی گفته شده است که رأی درست تر این است که این حروف رمزند و پیامبر و اولیا از آن مطلع اند. جمله «صراط علی حق نمسکه» گفته بعضی محققان است و منشأ روایی ندارد.
قرآن كريم از بنی اميه به عنوان الشجرة الملعونة تعبير كرده است. طبق روايات مهدویت، سفيانی از سوی پدر به بنی‌اميه و از سوی مادر به قبیله بنی كلب می‌رسد. به عبارتی، آخرین نسل شجره ملعونه در برابر آخرین ذخیره الهی از خاندان کوثر، صف آرایی خواهد کرد.
شاید برخی از مدهای وارداتی بدون غرضی خاص و صرفا به دلیل زیبایی و شیک بودن وارد کشور شده و سریع فراگیر شده باشد ولی در مورد برخی دیگر خیلی بعید به نظر می‌رسد که دست‌های پنهانی پشت پرده آنها وجود نداشته باشد.
سرگرمی
وب سایتی که اطلاعات تلفن ها را در خود ذخیره دارد / سایت truecaller.com چگونه شماره تلفن ها را بدست آورده است
سوژه هفته

ویژه ها

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 79821
 بازدید امروز : 43
 کل بازدید : 1107348
 زمان بازدید : 0.79
اوقات شرعی
سامانه پشتيباني سايت هاي اينترنتي نهاد
عمره دانشجويي
ازدواج دانشجويي
مركز آموزش مجازي دانشگاهيان
اعتكاف دانشجويي
حوزه دانشجویی
پرسمان
نشر معارف
نشريه پرسمان
نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه ها
وزارت علوم
وزارت بهداشت
صندوق رفاه دانشجويان