آخرین اخبار
صفحه اصلي > چندرسانه ای > طرح و کاریکاتور 
طرح و کاریکاتور
 
سعد و نحس بعضی ایام در اسلام به خاطر وقایعی که در آن اتفاق افتاده، پذیرفته شده است تا به این وسیله مردم به وقایع گذشته توجه کنند و از آن عبرت‌ گرفته و برای دفع آن به خدا متوسل شوند.
کمک ۲۲ میلیون یورویی اروپا به منافقین
روش کشف مستحقین سبد کالا!
بچه های مسجد قصد دارند سبک زندگی های مثبت گذشته را در قالب کاریکاتور با موضوعات مختلف یاد آوری و با امروز مقایسه نماید. در این مجال به بررسی موضوع غیرت و مردانگی مردان می پردازیم.
گسترش مشاركت و حضور گسترده‌ی مردم در انتخابات اهميت دارد. شور انتخاباتی در كشور و حضور مردم پای صندوقهای رأی ميتواند تهديدهای دشمنان را بی‌اثر كند؛ ميتواند دشمن را نااميد كند؛ ميتواند امنيت كشور را تأمين كند. ملت عزيز ما در همه‌ی نقاط كشور اين را بدانند؛ حضور گسترده‌ی آنها در پای صندوق رأی، در آينده‌ی كشور تأثير دارد؛ در امنيت، در استقلال، در ثروت ملی، در اقتصاد، در همه‌ی مسائل مهم كشور تأثیر میگذارد. (مقام معظم رهبری)
۲۴ خرداد، روز عبادت سیاسی
ملت بزرگ ايران، شما امتحانهاى بسيار خوبى را در اين دوران طولانى داديد، امتحان اتّحادتان، امتحان آگاهيتان، امتحان همراهى و همكارى‌تان با مسؤولين، امتحان حضورتان در صحنه‌هاى گوناگون و امروز موضوع انتخابات رياست جمهورى مطرح است. شركت در انتخابات يك وظيفه عمومى براى آحاد ملت ايران است. مقام معظم رهبری (مدظله العالی)