آخرین اخبار
صفحه اصلي > مطالب جالب > سبک زندگی 
سبک زندگی
 
شاید برخی از مدهای وارداتی بدون غرضی خاص و صرفا به دلیل زیبایی و شیک بودن وارد کشور شده و سریع فراگیر شده باشد ولی در مورد برخی دیگر خیلی بعید به نظر می‌رسد که دست‌های پنهانی پشت پرده آنها وجود نداشته باشد.
ماه رمضان از راه نرسیده هنجارشکنان به فکر روزه خواریند
70 درصد از خشونت ها به دلیل تغییر سبک زندگی و فاصله گرفتن از ارزش های معنوی و کمرنگ شدن معیارهای اخلاقی ،دینی و در کنار آنها اعتیاد به مواد مخدر به ویژه مواد روانگردان است.
آیا واقعا تأسف بار نیست که بشنویم و ببینیم تعدادی از دختران و پسران جوان این مملکت با همه سختی هایی که وجود دارد، مراسم عقد خود را برگذار کرده اند اما برخی از این عزیزان به خاطر تأمین نبودن جهیزیه که معلوم نیست این رسم از کدام قانون ، شرع و عرفی نشأت می گیرد در آرزوی سر و سامان گرفتن و به خانه خود رفتن مانده اند.
نظارت قانونش وجود دارد و حراست نیز قانونش عوض نشده زن به زن و مرد به مرد باید نظارت داشته باشد و تذکر دهد. قانون اساسی وجود دارد و باید با بخشنامه افراد و مسوولین عمل کنند.
مطابق آمارهای موجود بیشتر از 60درصد از فارغ‌التحصیلان رشته مهندسی کشاورزی در کشور ما دست به گریبان با غول بیکاری هستند یا تصدی شغلی را بر عهده دارند که با رشته تحصیلی‌شان ارتباطی ندارد.
پنج اصل برای رسیدن به کمال حوزه/ خداوند متعال برای انسان ها، راه هایی را در جهت رسیدن به کمال قرار داده است که شناخت آنها می‌تواند انسان را در شناخت حقایق دینی کمک کند.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>