آخرین اخبار
صفحه اصلي > مطالب جالب > فرهنگ و هنر 
اخبار > حمله و توهین به خانم بازیگر بخاطر حمایت از مدافعان حرم
 


تاریخ درج  يکشنبه ١٦ خرداد ١٣٩٥ --- ساعت درج خبر  ١٠:٥٨ --- تعداد نمایش خبر 647


حمله و توهین به خانم بازیگر بخاطر حمایت از مدافعان حرم


 

 

 

حضور در فضای مجازی برای هر شخصی در این روزها پل ارتباطی است که در آن می توان اتفاقات مختلفی را پوشش داد. شاید در روزهایی به عنوان مثال یک هنرمند نهایتا می توانست در رسانه ای سرد از آخرین کارهای خود در مصاحبه ای حرفی بزند. اما به برکت رشد فضای مجازی و ارتباطات گسترده امکان انتقال تفکرات علایق و سلایق نیز در کنار آنها به صورت آنلاین و بدون واسطه فراهم شده است که می تواند اثرات مثبتی را در پی داشته باشد.

اخیرا پستهای متعددی در صفحه اینستاگرام بازیگران مشاهده می شود که ارادت قلبی خود را به رزمندگان و مدافعین حرم و شهدای آنها و خانواده آنها ابراز می کنند. جریانی که با نظرات مختلف مردم همراه می گردد. 

آناهیتا نعمتی یکی از بازیگرانی است که اخیراً در دو پست متوالی نسبت به جایگاه شهدای مدافع حرم ارادت قلبی خود را ابراز نمود. اتفاق زیبا و در خور شأنی که نگاه های مخاطبینش را به این موضوع متمرکز نمود. 

وی در یکی از این پست ها که با عکسی که در آن نوشته شده  "اگر مدافعان حرم نبودند تهران هم مثل پاریس می شد" آورده است:

"امروز خيلي اتفاقي عكسي در Explore توجه من رو جلب كرد ، وارد پيج شدم ، از عصر تا به الان حالم به هم ريخته ، باورم نمي شد ، تمام صفحه ها رو زيرو رو كردم ، وارد چندين صفحه از شهدا شدم ، شهداي حرم ، نامه هاشون ، فرزنداشون ، خانواده هاشون ، با سردارهاي سپاه ايران ، سرهنگ ها ، سر بازان ، گله مندياشون ، از صحبتهاي هم وطن ايرانيشون، از اينكه چرا اونجا هستن ، چرا دارن ميجنگن ، مي دونن شهيد ميشن ، ولي با اينهمه انرژي و روحيه ، زمان جنگ تحميلي من خيلي كوچك بودم ، يادم هست صداي اژير ، يادم هست لحظه هائي كه رزمنده ها رو نشون ميدادن ، يادم هست كه براشون لوازم ميداديم ،يادم هست وقتي شهدا رو مياوردن يا خبر شهادتشون رو ، 

امروز و الان خيلي حالم بده ، نمي دونستم تا اين حد مردان غيور و با غيرت كشورم دارن از ناموسشون دفاع ميكنن ، من دست خانواده هاي شما عزيزان رو مي بوسم ، خدا به همراهتون، اميدوارم كه هموطن هاي من قبل از قضاوت خودشون بيان و با لحظه هاي شما اشنا بشن ، من نه به سياست كار دارم ، و نه به مسائل كم و كاستي كه در كشورم هست و مثل همه كشورها رخ ميده ، اگر قطعأ وارد بودم ، شايد شغلم چيز ديگري مي بود ، اين متن رو از روي حسي كه از عكسها و فيلمها گرفتم پست ميكنم ، اينكه چه قضاوتي خواهد شد مهم نيست ، به نظرم خيليها مثل من شايد خبر ندارن كه دورو برشون چه خبر هست ، اميدوارم هموطنان من بفهمن كه چرا اسوده خاطر هستن و چرا كشورشون امن هست و جنگ نيست و،،،، خدا پشت و پناهتون"
 
وی همچنین در پست بعدی از مردم خواسته است که پیش از هر توهینی به این سؤال پاسخ دهند که آیا حاضرند با دادن پول جان خود را از دست دهند یا بچه هایتان یتیم شود.
 

لازم به ذکر است جریان پرفروغ مدافعان حرم در دفاع از کیان اسلام و ایران و حفظ امنیت در مرزهای اسلامی و کشورمان به نهضتی تبدیل شده است که طیفهای مختلف جامعه را درگیر خود گرده است. با این حال کماکان عده ای قصد دارند این موضوع را با تفکرات غیر اصولی خود زیر سؤال ببرند و از ارزش و قداست آن بکاهند.

همچنین توهین ها و به کار بردن الفاظ رکیک در مخالفت با یک تفکر در فضای مجازی موضوعی است که با وجود نارضایتی عمومی مردم کماکان با شیب تندی در جریان می باشد.

 

 

منبع : http://www.farhangnews.ir


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج