آخرین اخبار
صفحه اصلي > اخبار دانشگاه 
اخبار > چشم بینای مردم متفکران دانشگاهی هستند
 


تاریخ درج  شنبه ١٣ آذر ١٣٩٥ --- ساعت درج خبر  ١٣:٥٥ --- تعداد نمایش خبر 1774


چشم بینای مردم متفکران دانشگاهی هستند


 

 

حجه الاسلام والمسلمین دکتر حیدری در سخنرانی بعد نماز ظهر وعصر در مسجد امام رضا ضمن عرض تبریک به مناسبت حلول ماه ربیع از خداوند منان قبول عزاداری ها را در ایام محرم و صفرمسالت کردند .

ایشان در ادامه با اشاره به مسئله برجام و بدعهدی های آمریکا به نگاه دقیق مقام معظم رهبری در این مسئله اشاره کردند و گفتند : در همه موارد ما این نگاه با بصیرت را از ایشان دیده ایم .

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری ضمن بیان بد عهدی آمریکا گفتند : شیطنت این دولت بر هیچ کسی پوشیده نیست ، صحبت امروز جهان همان صحبت عاشورا و کربلاست منع دارو های مایحتاج بیماران خاص آیا غیر از یزیدیان زمان سر می زند ؟

این مسئله را همه ما باید مورد توجه قرار دهیم و این درحالی است که برخی افراد در لباس و کسوت استادی این مسئله را باور ندارند که آمریکا در داخل کشور به دنبال نفوذ است ؛ چرا باید بدعهدی ها و ظلم استکبار را در زمان حال و دوران دفاع مقدس فراموش کنیم و چرا باید به افرادی که نمی خواهند این مسئله را باور کنند و دلباخته استکبار هستند فرصت سم پراکنی و فتنه افکنی داده شود ؟!

در این مسئله حتی دانشجو های ما هم توانایی تحلیل و فهم دارند اما این درحالی است که برخی افراد در کسوت استادی این توانایی را ندارند و این ها برای ما مشخص کنند در کدام نقطه از جهان ما عمل حسنه ای از این استکبار جهانی مشاهده شده است؟ ظلم این ها را در سوریه و عراق و افغانستان هر روز قابل مشاهده است .مقام معظم رهبری دائما به مسئله نفوذ اشاره دارند و باید این مسئله را همیشه مورد توجه قرار دهیم ؛ نکند برخی خواسته و یا ناخواسته پیاده نظام ایدئولوژی اسلام آمریکایی شده باشند .

حاج آقا حیدری در ادامه گفتند : حضرت آیت الله جوادی آملی هم در این رابطه با اشاره به سوره توبه می فرمایند : هر کس که دارای این ویژگی هایی که در این سوره آمده است باشد منافق است و این را افراد باید بدانند که تکرار کردن حرف ظالمان نوعی ظلم است و حامیان نظام زور و زر در وزن همان اربابان ظالم خود هستند .


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج