آخرین اخبار
صفحه اصلي > اخبار دانشگاه 
اخبار > بازدید مسئول نهاد رهبری دانشگاه از پژهشکده شهید شلویری بسیج دانشجویی
 


تاریخ درج  شنبه ٣ مهر ١٣٩٥ --- ساعت درج خبر  ١٣:٥٦ --- تعداد نمایش خبر 488


بازدید مسئول نهاد رهبری دانشگاه از پژهشکده شهید شلویری بسیج دانشجویی


 

 

حجت الاسلام والمسلمین حیدری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان قزوین به همراه معاون فرهنگی و مدیر اجرایی نهاد رهبری دانشگاه از پژوهشکده شهید شلویری دانشگاه بازدید کردند.

در ابتدای این بازدید مهندس مجیدی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ضمن خوش‌آمدگویی به مسئول نهاد رهبری دانشگاه و هیئت همراه به بیان فعالیت‌های علمی صورت گرفته در این پژوهشکده پرداخت و مسئول پژوهشکده شلویری نیز ضمن معرفی اعضای این مرکز به معرفی این پژوهشکده، زمینه‌های تحقیقی این پژهشکده و همچنین افتخارات کسب شده این مرکز اشاره کرد.

حجت الاسلام والمسلمین حیدری ضمن گرامیداشت آغاز هفته دفاع مقدس، دفاع واقعی امروز ما از کشور ایجاد در زمینه پیشرفت در علم و تکنولوژی توصیف کرد و بیان داشت :" مسئله اصلی در موضوع دفاع واقعی از کشور در کنار توجه به جنبه‌های دفاعی و نظامی، اهمیت و توجه ویژه به علم  و فناوری و مراکزدانش بنیان است. تاکید مقام معظم رهبری بر تولید علم  اهمیت این موضوع  را برای ما کاملا روشن می‌سازد. طبق بیانات رهبر معظم انقلاب باید از تشکل‌های علمی ارزشی حمایت کرد و این تکلیف دانشگاه و مسئولین است برای محقق شدن این امر. این پژوهشکده‌های علمی ارزشی هستند که می‌توانند حلقه مفقوده ارتباط دانشگاه با صنعت باشند"

در ادامه مسئول نهاد رهبری دانشگاه ضمن بازدید از امکانات و زیرساخت‌های این مرکز از دستاوردهای پژوهشی این پژوهشکده بازدید کردند. در ادامه این دیدار از پژوهشگران و افتخارآفرینان این مرکز با اهدای لوح و جوایز توسط حجت الاسلام والمسلمین حیدری تقدیر شد.

شایان ذکر است پژوهشکده شهید شلویری، پژوهشکده‌ای دانشجویی زیر نظر بسیج دانشجویی دانشگاه  آزاد اسلامی قزوین در زمینه مکاترونیک مشغول به فعالیت است. پژوهشگران جوان و ارزشی این مرکز در رشته‌های روباتیک، الگوریتم و برنامه‌نویسی، اتوماسیون صنعتی و هوافضا فعالیت می‌کنند و از دستاورهای این مرکز می‌توان به طراحی تونل باد هوشمند و همچنین طراحی موتور پالس جت و چندین طرح دیگر که در مسابقات کشوری حائز مقام‌های متعدد شده‌اند اشاره کرد.


 

       

     


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج