آخرین اخبار
صفحه اصلي > اخبار دانشگاه > اخبار نهاد 
اخبار > حضور اساتید در نماز جماعت دانشگاه بهترین الگوی حضور دانشجویان است
 


تاریخ درج  دوشنبه ١٧ آبان ١٣٩٥ --- ساعت درج خبر  ١١:٤٨ --- تعداد نمایش خبر 1679


حضور اساتید در نماز جماعت دانشگاه بهترین الگوی حضور دانشجویان است

رییس نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد قزوین : حضور اساتید در نماز جماعت دانشگاه بهترین الگوی حضور دانشجویان است .


 

 

رییس نهاد رهبری دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از توجه به ساخت محیط زیبا و مناسب مسجد امام رضا علیه السلام دانشگاه و بیان این نکته که حضور حداکثری اساتید و کارکنان دانشگاه بهترین تبلیغ و الگو جهت حضور دانشجویان است از حضور کم رنگ این قشر در نماز جماعت گلایه کرد .

ایشان با بیان این که لازم است در خصوص مسائل مهم فرهنگی دانشگاه اعمال مدیریت بهتری صورت گیرد خواستار تعطیلی کلاس ها در ساعات برگزاری نماز شدند و از مسئولین دانشگاه پیگیری این مطلب را مطالبه کردند.

وی در بخش دوم سخنان خود با توجه به بیانات اخیر مقام معظم رهبری در خصوص دو مسئله ی مهم که محور اصلی فرمایشات معظم له بودند به ذکر نکاتی پرداختند :

نکته اول این که در جوامع جهانی سعی بر این است که القا کنند امام راحل و ایران انقلابی از سر لجاجت و تعصب با آمریکا برخورد می کند و  مرگ بر آمریکا سر می دهد که در واقع به هیچ عنوان اینگونه نیست و ملت ایران از سر عقلانیت و دلیل برهانِ قاطع این شعار را دارند و از طرفی امروزه نه تنها ایران بلکه کشورهایی نظیر یمن ، بحرین و حتی کشورهایی در آمریکای لاتین اولین شعارشان همین مرگ بر آمریکا است .

و نکته دوم اینکه برخی ها در داخل کشور فکر می کنند که برای رسیدن به مدینه فاضله باید با آمریکا سازش کرد ، که این افراد همدر اشتباه مطلق هستند و صحبت های اخیر کاندیداهای ریاست جمهوری آمریکا دلیل محکمی بر این ادعا است چرا که به نظر می رسد اینان برای کشور خود هم برنامه ای ندارند و وضعیت تاسف بار جامعه امروز آمریکا گواهی بر این است که اینان چه آدم هایی گرگ صفتی هستند .

 

برای دسترسی به بیانات مقام معظم رهبری در بین دانشجویان و دانش آموزان اینجا کلیک کنید .


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج